Kai atsikišęs pilvas kartina gyvenimą

Gal ir jūs kur nors internete jau skaitėte, kad tokių chirurgų kaip Jankūnas pilvo plastika atlikta atrodo puikiai. Kad sutvarkytas ir tinkamai atliktas chirurginis darbas gali pakeisti žmogų, leisti jam pasijusti tokiu, kokiu jis nori ir turėtų būti. Žinoma, Lietuvoje yra ir daugiau patyrusių bei jaunosios kartos chirurgų, kurie gali atlikti puikias plastines operacijas. Viena vienos klinikos pacientė dalinasi savo istorija apie tai, kaip jai pasiekti norimos išvaizdos padėjo būtent plastinė chirurgija.

Prieš nėštumą buvo pilvukas

Jankūnas„Nežinau, ką būčiau darius“, – sako Mėta (vardas pakeistas). „Kadangi mano situacija tikrai niekada nebuvo tipinė. Niekada neatrodžiau kaip kitos merginos, niekada ir negalvojau, kad galėčiau taip atrodyti. Man tiesiog nelabai pasisekė su savo išvaizda. Aišku, galėjau daryti kaip tos, kurios eina į pasitikėjimo savimi stiprinimo kursus, o paskui slapta verkia į pagalvę, nes realiai vis tiek mielai pakeistų tuos bruožus, kurie taip kamuoja. Tačiau aš tiesiog nenorėjau nei sau, nei kažkam kitam meluoti. Reikėjo apie viską galvoti realiai. Man buvo tikrai per sunku su tokiu atsikišusiu pilvu, jis neatrodė taip, kaip aš norėčiau. Jau prieš nėštumą man jis badė akis, paskui buvo nėštumas ir tai buvo mano pasiteisinimas. O kartu ir įrodymas, kad pilvas prieš tai buvo. Mat įsivaizduokite, tik devintame mėnesyje pažįstami suprato, kad aš laukiuosi. Ilgą laiką iki tol jie tiesiog to nepastebėdavo, nes galvojo, kad tai tas mano įprastas atsikišęs pilvas“, – sako ji.

Po nėštumo nukaro dar labiau

„Po nėštumo jau nieko nelaukus ėmiau dairytis pilvo plastikos operacijos. Aišku, ir pati stengiausi iš visų jėgų. Gėriau daug vandens, sportavau, laikiausi visų tų dalykų, kurių laikosi kitos super mamytės, norinčios greitai atgauti formą po gimdymo. Ir, žinote, man to niekaip nepavyko padaryti. Praėjus 3 mėnesiams po gimdymo, svėriau mažiau negu bet kada gyvenime, o pilvas, tas bjaurybė, karojo kaip maišas. Negalėjau juk taip palikti“, – pripažįsta ji.

Išgelbėjo operacija

Taigi, įsibėgėjo toks laikas, kai teko pradėti rimtai apsvarstyti plastinę chirurgiją. Ir dėl to mergina nė kiek nesikrimto, nes žinojo, kad tai iš tiesų bus tas dalykas, kuris pagaliau padės pasiekti norimą rezultatą. Kaip tarė, taip ir padarė – su plastine chirurgija pasiekė viską ką norėjo ir pilvas dabar atrodo lygus kaip lyginimo lenta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *