Auto stiklų remontas – kada ir kam reikalingas?

Vairuojama transporto priemonė neišvengiamai pažeidžiama įvairių aplinkos veiksnių. Kitaip sakant, eksploatuojamas automobilis reikalauja reguliarų remonto darbų. Vienas dažniausių ir bene labiausiai erzinančių pažeidimų – ant priekinio automobilio stiklo atsiradusios įdaužos. Šiuo atveju yra reikalingas auto stiklų remontas. Beje, reikėtų prisiminti, kad kuo greičiau atliksite remonto darbus, tuo mažiau rūpesčių turėsite ateityje.

Stiklo pažeidimai ir jų remontas: ką sako meistrai?

AGNAutomobilių stiklus reikia remontuoti dėl trijų svarbiausių priežasčių: visų pirma, stiklui grąžinamas tvirtumas, t. y. suremontuotas stiklas suteikia papildomą apsaugą nelaimės (avarijos) metu. Antra, remontuotas stiklas išlaiko savo praktinę-estetinę pusę, todėl nekeičia jūsų matomumo, neblaško dėmesio, užtikrina tinkamas vairavimo sąlygas. Galiausiai, remontuodami stiklą, išvengiate didelių išlaidų ateityje. Automobilių stiklų ekspertai primena, kad ir mažiausia įdauža laikui bėgant gali pradėti plėstis, apimdama vis didesnį stiklo plotą, todėl remontas tampa brangesnis arba išvis nebeįmanomas, t. y. tokiu atveju jums teks seną pažeistą stiklą keisti nauju, kas, savaime suprantama, reikalauja ne tik daugiau laiko, bet ir kur kas didesnių išlaidų.

Pažeidimai ant stiklo gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, tačiau paprastai jas sukelia nuo kelio skriejantys ir į stiklą atsitrenkiantys akmenukai. Jei ant stiklo pastebėjote pažeidimą, nieko nelaukite ir užklijuokite jį lipnia juosta – taip pažeidimą apsaugosite nuo drėgmės ir purvo, kurie gali sukelti daugiau rūpesčių, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Kitas žingsnis – vežti automobilį meistrams, kurie atliks remonto darbus. Jei įmanoma, stiklą apsaugokite nuo vandens ir neplaukite automobilio. Jei pažeidimas nėra didelis, remontas bus atliktas vos per 15–30 minučių.

Profesionalumas – tai meistrų patirtis ir naudojamų medžiagų kokybė

Jei remonto darbai negali būti atliekami, t. y. stiklas turi per daug pažeidimų, jie yra gana didelio skersmens arba pernelyg nutolę nuo krašto, stiklą reikės keisti nauju. Primename, kad automobilių stiklų prekyba Lietuvoje nėra vienoda. Rinkitės šios srities profesionalus, kurie gali pasiūlyti aukštą kokybę ir garantuoti, kad pakeistas stiklas atitiks maksimalius transporto priemonės gamintojo reikalavimus, t. y. stiklas turi būti ne tik gražus, bet ir užtikrinti reikalingą tvirtumą bei ilgaamžę eksploataciją. Pasidomėkite, su kokiais stiklais dirba jūsų pasirinkti meistrai. Be to, nepamirškite, kad tiek stiklo remonto, tiek jo keitimo darbų kokybė priklauso ne tik nuo naudojamų medžiagų, bet ir nuo meistrų žinių, praktikos bei patirties.

Vienas komentarats

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *