10 geriausių šampūnų moterims, skirtų nuostabiai plaukų spalvai gauti

SampunasŠampūnai tamsiems plaukams

Jei turite tamsių plaukų, jūsų plaukai gali būti sausi, lūžinėjantys ir lengvai susipainiojantys. Tai požymiai, kad galbūt naudojate netinkamą šampūną savo plaukų tipui. Specialiai tamsiems plaukams skirtas šampūnas gali suteikti plaukams drėgmės ir blizgesio, padėti sumažinti lūžinėjimą ir užkirsti kelią būsimiems pažeidimams. Jei turite tamsių plaukų, turėtumėte ieškoti šampūno, kurio sudėtyje yra specialių ingredientų, padedančių sumažinti lūžinėjimą ir padidinti blizgesį. Kai kurių šampūnų sudėtyje yra hidrolizuotų aminorūgščių, keratino baltymų ir kitų ingredientų, kurie natūraliai randami plaukuose. Šie ingredientai stiprina plaukus, suteikia jiems blizgesio ir palengvina jų šukavimą ar tvarkymą. Dazantis sampunas ir plaukų ekspertės patarimai.

Šampūnai raudoniems plaukams

Jei turite raudonų plaukų, žinote, kad išlaikyti juos sveikus ir gyvybingus nėra lengva. Raudonplaukių plaukai iš prigimties yra porėti, todėl labiau pažeidžiami ir lūžinėja. Turėtumėte būtinai rinktis specialiai rudaplaukiams skirtą šampūną. Ieškokite šampūnų, praturtintų vitaminais C ir E, taip pat tokiais ingredientais kaip simondsijų aliejus, saulėgrąžų sėklų aliejus ir taukmedžio sviestas. Šiuose ingredientuose natūraliai gausu antioksidantų, kurie padeda apsaugoti plaukus nuo žalingo UV spindulių ir laisvųjų radikalų poveikio.

Šampūnai šviesiems plaukams

Jei turite šviesius plaukus, norite įsitikinti, kad saugote plaukus nuo saulės, taršos ir kitų kenksmingų aplinkos veiksnių, kurie gali juos pažeisti ir pagreitinti senėjimą. Turėtumėte ne tik reguliariai plauti plaukus, bet ir atidžiai rinktis šampūną. Šviesūs plaukai yra porėti ir labai jautrūs, todėl norisi švelnaus šampūno, kuris valytų plaukus ir nepašalintų natūralių aliejų. Šviesiaplaukių šampūnai yra specialiai sukurti iš švelnių ingredientų, kurie valo plaukus nepažeisdami jų tekstūros.

Šampūnai sausiems ir lūžinėjantiems plaukams

Jei turite sausus ir lūžinėjančius plaukus, tai gali būti dėl daugelio veiksnių, įskaitant genetiką, mitybą arba jūsų šampūną ir kondicionierių. Sausus ir lūžinėjančius plaukus plaunant šampūnu iš jų gali būti pašalinti natūralūs aliejai ir maistinės medžiagos, todėl labai svarbu naudoti švelnų šampūną, kuris valo plaukus neatimdamas iš jų drėgmės. Šviesūs, raudoni ir tamsūs plaukai yra ypač porėti ir jautrūs, todėl būtinai rinkitės šampūną, kuris valo plaukus jų nepažeisdamas.

Šampūnai su vitaminu B ir baltymais

Jei jūsų plaukai buvo pažeisti saulės spindulių, karščio ar kitų žalingų veiksnių, galite apsvarstyti galimybę plaukus plauti šampūnu, praturtintu vitaminais B ir baltymais. Vitaminas B padeda sukurti sveikus plaukus, o baltymai suteikia plaukams tvirtumo ir apsaugos. Jei jūsų plaukai pažeisti, jie bus poringesni ir linkę lūžinėti. Pažeistus plaukus gali būti sunku iššukuoti, jie gali atrodyti trapūs arba garbanoti. Šampūnas su B grupės vitaminais ir baltymais gali padėti atkurti pažeistus plaukus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *