Plaukų dažymas namuose: patarimai

Nors šiuo metu ant kiekvieno kampo galima atrasti labai daug kirpyklų, kurios siūlo savo paslaugas ir garantuoja, kad jūs galėsite džiaugtis tokia šukuosena, kaip Jums labiausiai tinka, tačiau vis daugiau žmonių mokosi patys namuose susitvarkyti su savo plaukais. Tokiu atveju namuose atsiranda tokios priemonės kaip kad dazu nuemejas bei specialios žirklės, kurios padeda susitvarkyti net ir su garbanomis bei kito taip nepaklusniais plaukais.

Dažniausiai kirpti išmokstama labai greitai, tačiau dažymas reikalauja daugiau dėmesio. Kad pavyktų tinkamai nusidažyti plaukus – siūlome pasinaudoti apačioje mūsų pateiktais patarimais.

Moteris· Taigi, pirmiausia reikalingas geros kokybės dažu nuėmėjęs, kuris padeda tinkamai paruošit plauką dažymui. Svarbiausia investuoti į kokybę, kadangi labai pigūs ir dažniausiai iš prastų ingredientų kurti nuėmėjai kenkia plaukui ir tuo pačiu nepadeda pasiekti norimo rezultato.

· Nepamirškite, kad net ir radus pačios geriausios kokybės plaukų dažus – darydami juos bet kuriuo atveju alinate. Štai todėl artėjant dažymui bei jo reikia kuo daugiau dėmesio skirti plaukui. Puikiai tinka drėkinimas, kurį geriausia atlikti su specialiomis kaukėmis. Tai ne tik atgaivins plauką, tačiau taip pat ir padės jam geriau įsisavinti dažą.

· Kai kurie užtepus dažus dedami mini kepurėles ant galvos, kurios padeda išvengti dažų nubėgimo. Tikrai ne visos, kurios naudojamos praktikoje, yra geras pasirinkimas. kur kas paprasčiau yra susirišti plaukus ir paprasčiausiai atvira galva pabūti, kol dažai įsigers.

· Lygiai taip pat dažymui geriausia rinktis specialius šepetėlius, kurie padeda tolygiai paskirstyti plaukus. Dažniausiai viskas kiek sudėtingiau kai reikalingas dažymas sruogelėmis, tačiau net ir tokiu atveju įmanoma pasiekti neblogą rezultatą.

· O kaip atrodo geri plaukų dažai? Šiuo atveju pasiūla labai plati ir kiekvienam dažniausiai tenka išbandyti bent jau kelis variantus, kol randa tai, kas jiems labiausiai tinka. Bet kuriuo atveju siūlome rinktis tokius, kurių sudėtyje yra kuo daugiau natūralių ingredientų. Tokiu atveju plaukas bus norimos spalvos, tačiau nepažeistas.

Dažyti plaukus namuose nėra sunku. Tik reikia skirti laiko bei dėmesio smulkmenoms, o su praktika ateina ir tinkamas metodas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *