Jūsų šventė: kiap ją gali patobulinti arba sugadinti renginių vedėjai

Tiek vestuvėms, tiek kitokiems renginiams vedejai gali padėti arba nepadėti sukurti gražią šventę. Kai samdome renginių vedėjus, aišku, tikimės, kad renginys nuo to tik pagerės, ir tai yra pagrindinė priežastis, kodėl vedejas išvis yra samdomas. Tačiau visi žinome atvejų, kuomet žmonės žavėjosi renginio vedėju ir klausinėjo jo kontaktų, nes norėtų tokio ir savo šventei – ir žinome atvejus, kuomet žmonės keikia vedėją ir sako "visą šventę sugadino, jau geriau jo nebūtų buvę". Visko gali būti, taigi, dabar pakalbėsime apie tai, koks vedėjas gali iš tikrųjų žmonėms padėti, o koks tik pakenkti. Nors visais atvejais galima kalti save, kad išsirinkome tai, ko nežinome, kad nepasidomėjome plačiau.

Praturtins: kai labai daug žmonių

Renginiai LietuvojeTaigi, dalykas, kuris visada bus vertas dėmesio, yra tai, kad didelei žmonių grupei, kompanijai, srautui reikia ir vieno žmogaus, kuris visus suvaldytų. Taip ir pavyzdžiui per vestuves, jubiliejus ar kitas šventes. Vienas žmogus turi būti paskirtas kaip tas, kuris bus atsakingas už tai, kad suvaldys srautus, linksmu ir nuotaikingu būdu visiems praneš, kur reikia eiti, ką daryti ir pan. Taigi, didžiulis žmonių kiekis, tam tikra prasme, negali būti pats savaime judantis, jis turi būti suvaldytas. Ir jeigu esate tokioje situacijoje, čia jums reikės gero renginių vedėjo, kuris padėtų jums viską padaryti.

Praturtins: profesionalus, jūsų skonio žmogus

Taigi, visų pirma, jums padės profesionalus renginių vedėjas. Tai vedėjas, kuris pats iškart jūsų užduos daug klausimų, nes jis žino daug aspektų, kurie iš anksto jau yra svarbūs. Ir jis tuos aspektus iškart judins. Tai žmogus, kuris daug ką supranta. Jam svarbu, kad jūsų šventė būtų gera, o jis pats – kad gerai toje šventėje pasirodytų. Todėl jis ir darys viską, kad viskas būtų kuo geriau. Taigi, profesionalus žmogus tikrai tik praturtins jus ir jūsų reikalus. Praturtins: geras komikas. Taip pat jūsų šventėje visiems bus tik geriau, jeigu turėsite puikų humoristą, kuris žino, kas yra pagarbūs pokštai, ir kuris tikrai gerų jų pasakys.

Kas nebus gerai

Nuskurdins: ne jūsų šventės tipo vedėjas. Jeigu ruošiate elegantišką ir korektišką vakarėlį Rotušėje, nelabai tiks kaimo vestuvių muzikantas, mėtantis nešvankius anekdotus. Nuskurdins: neprofesionalus vedėjas, kuris nemokės suvaldyti publikos, reaguoti į netikėtas situacijas ir pan. Nuskurdins: įžeidžiantis vedėjas, nes jums reikia iš tiesų gero vedėjo, su kuriuo viskas būtų gerai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *