Kada paprastai perkate internetinėje parduotuvėje? Apklausa.

Internetinė parduotuvėAr žinote principus, pagal kuriuos paprastai žmonės užsuka į tokias vietas kaip internetine parduotuve? Kartais stambesnės e – parduotuvės paskleidžia kokią nors statistiką apie lankomumą. Paviešinama, kada dažniausiai žmonės lankosi tokiose parduotuvėse, ką perka, kokios tai būna tapatybės žmonės. Tai galima būtų vadinti kiekybiniu tyrimu, tačiau kartais galima ir pamatyti, kad tie duomenys skirsis, tad kils klausimas, ar tai tikrai kiekybinis, o ne kokybinis tyrimas. O ką vadinti kokybiniu tyrimu? Būtų galima pavadinti tai, kas leidžia atpažinti pavienius atvejus ir pavienes priežastis, kodėl ir kada kažkas kažką perka interneto parduotuvėje. Mes pakalbinome keletą asmenų ir paprašėme pasidalinti savo istorija, kada ir kodėl jie kažką perka interneto parduotuvėje.

Penktadieniais darbe popiet

Štai ponia Laima, dirbanti tarnyboje ir kabinete, sako, kad internetine parduotuve dažniausiai ji lanko penktadieniais po pietų. „Nežinau, man jau taip gaunasi, tarsi kokia tradicija susiformavo. Kažkaip man net nesvarbu, ar ten būna daugiau darbų, ar mažiau, ar saulė šviečia, ar lyja, ar kaip man pačiai sekasi. Aš žinau, kad penktadienis, kad jau niekas nesvarbu, kaip čia šiandien susiklostys darbe. Sunkesnes užduotis, kurias dar galima šiek tiek atidėti, stengiuosi nukelti kitai savaitei, o pati su malonumu žengiu į internetinės parduotuvės tyrus. Dažniausiai ieškau kažko pramogoms arba ko nors mielo savo namams. Na, nes namai kiekvienai moteriai yra svarbi vieta. Tada būna taip gera apsipirkti, nos ir išleidžiu tikrai nedaug. Paprastai perku tik vieną – kitą smulkmeną, ir man iš viso to gana gerai gaunasi sutaupyti, nes vėliau tų pačių dalykų nereikia pirkti kažkur kitur, kur būna ne taip pigu viskas“, – sako Laima.

Per pietų pertrauką darbe

Kita moteris, Modesta, įvardina, kad internetine parduotuve dažniausiai džiaugiasi per pietų pertrauką darbe. „Anksčiau kartu su visais kolegomis per pietus eidavau kažkur pavalgyti. Bet paskui supratau, kad tiek daug laiko užgaištu vien kažkokiems pletkams ir apkalboms. Nutariau tą valandą išnaudoti savo interneto reikmėms. Pavyzdžiui, atrašau asmeninius laiškus, nusiperku kažkokius dalykus, kokius žinau, kad turiu nusipirkti. Pasidairau ir madų, drabužių. Man taip labai patogu, iš darbo grįžtu ir nudirbusi viską, ir apsipirkusi, ir reikalus sutvarkiusi. Tada nebūna poreikio daugiau tą dieną iš viso jungti kompiuterį, tai kitą dieną jį jungiu jau vėl tik darbe, kai reikia eiti kažką dirbti“, – sako Modesta.

Vienas komentarats

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *