Blogiausia patirtis dingus kompiuterio duomenims

Kam tik nėra bent kartą gyvenime išsitrynę duomenys kompiuteryje ir tekę ieškoti recover files after format? Atrodo, kad daugumai žmonių tokie dalykai visgi anksčiau ar vėliau atsitinka. Aišku, ne tas pats, kai reikalinga memory card recovery, ir kai išsitrina visas kietasis diskas. Kita vertus, svarbu ne forma ir formatas, o prarasti duomenys. Jeigu praradote labai svarbią informaciją, tai visiškai nesvarbu, kur ji prieš tai buvo įrašyta. Kokius svarbius duomenis esate bent kartą praradę ir kokią įtaką tai padarė?

Prarado semestro darbus

DuomenysPovilas sako, kad kai studijavo ketvirtame kurse, pirmajam semestrui einant į pabaigą, kažkas atsitiko kompiuteriui ir išsitrynė visi duomenys. „Tuo metu gyvenau su kambarioku, kuris nelabai gaudėsi kompiuteriuose ir man atrodo, kad jis ten buvo prilindęs bei kažką padarė. Bet jis toks, na žinai, net nepakaltinamas tuo klausimu. Bet esmė tokia, kad jau buvo atsiskaitymų metas, ta vadinamoji sesija, ir reikėjo kažką daryti, kad būtų galima atsiskaityti. Todėl man tiesiog pasistojo piestu plaukai dėl to, kad tie semestro darbai buvo visi kompiuteryje, o išsitrynus kietajam diskui, aišku, dingo ir jie. Ar jūs galite įsivaizduoti, kaip tai baisu? Tai kiekvieno studento košmaras, ypač, jeigu tas studentas toks neatsargus kaip aš, ir niekada nesaugo darbų, o dar ir perrašo juos į diskus taip, kad paskui galėtų kambariokas neraštingas ištrinti. Vieną akimirką buvo labai baisu, ėmė panika, greitai permečiau mintyse variantus, kaip galėčiau greitai gauti alternatyvius darbus, nors tai vis tiek visko neišspręstų, atrodė, išprotėsiu per tą vieną minutę. O paskui staiga nusiraminau. Nieko nepadarysi. Tai jau atsitiko. Aš esu atleistas nuo šitų darbų taip pat, kaip būni atleistas, kai atsiguli į ligoninę. Paskui netikėtai po dviejų valandų pavyko atstatyti informaciją iš kompiuterio, ir tai dar labiau mane suglumino“, – pasakoja Povilas.

Prarado prisiminimus

Ieva prisimena, kad jos kompiuterio informacija išsitrynė kaip tik po to, kai ji išsiskyrė su vaikinu. „Nelengva viską pradėti iš naujo, kai slegia, persekioja prisiminimai, turiu omeny, tai tikrai ir yra visko pradėjimas iš naujo. Todėl man buvo labai skaudu, kad viskas baigta, kelis vakarus vis žiūrėdavau nuotraukas, video kompiuteryje. Ir trečią dieną užlipo katė ant kompiuterio ir viską ištrynė. Aš likau jai dėkinga tą pačią akimirką – ji padarė tai, ko nesiryžau padaryti pati“, – sako moteris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *