Kelionė su planšete

KainosRuošiatės į kelionę ir nežinote, kokį mobilų įrenginį pasirinkti būtų geriausia? Veikiausiai būtent planšetės arba hibridiniai kompiuteriai būtų geriausias pasirinkimas. Pastaruoju metu išaugęs hibridinių kompiuterių populiarumas verčia apskritai pradėti mąstyti, kas yra kompiuteris, ir koks jo kūnas mums labiausiai priimtinas. Dažniausiai visada kompiuterį matydavome kaip aparatą, padėtą ant stalo, kai patys sėdime ant kėdės ir esame sudėję rankas ant klaviatūros. Bet sparčiai atsinaujinančios technologijos verčia mus išdrįsti sakyti tą tiesą – keičiasi kompiuterio kūnas, o protas lieka. Kas žino, kaip ateityje mes matysime kompiuterius, kokių įgūdžių reikės norint jais naudotis? Štai tarkime būtent kelionėms labai paranku pasiimti planšetę ir su ja keliauti. Patogiau nei su kompiuteriu. Kodėl? Atsakymai priešais jus.

Kompaktiška ir lengva

Kam į kelionę gabentis 3 kg sveriantį kompiuterį, jeigu galima įsimesti 500 gramų sveriančią planšetę? Tai daiktas, be kurio neišsiversite, jeigu tik kartą pabandysite su juo keliauti. Keliauti su planšete yra tikrai nuostabu, ir jums vertėtų tai padaryti. Ji užims mažai vietos, jūs galėsite ją pasiimti net vakare eidami į kokios nors šalies sostinės barą, nes ji tilps net mažoje rankinėje, o svers ne daugiau nei „Sprite“ buteliukas.

Kartu ir telefonas

Tiesa, gera žinia tokia, kad jeigu turite planšetę, tai galite iš esmės naudotis su ja ir kaip su telefonu – skambinti, rašyti žinutes. Tai taip pat gali būti naudinga, kai į žygį norisi imti tik vieną prietaisą.

Puiki vaizdo kokybė

Žinoma, su planšete jūs išgausite nuostabias nuotraukas ir video medžiagą, ką iškart matysite ir ekrane. Tad tai pranoks foto aparatą.

Kelionei reikalingos opcijos

Galbūt sutiksite, kad darbe sėdėti su planšete ir programuoti, kurti dizainą ar rašyti straipsnius ne taip lengva su šiuo įrenginiu. Daug patogiau kompiuteris, turintis didelį ekraną, pelę, klaviatūrą. Ar pamenate tuos brėžinius, kaip reikia taisyklingai sėdėti prie kompiuterio? Na, tai tie brėžiniai vis dar aktualūs. Nėra gerai bet kaip sėdėti prie kompiuterio ir tikėtis, kad nepavargs nugara. Taigi, naudojimuisi namuose ar darbe tikrai gerai yra normalus arba bent jau hibridinis kompiuteris. O kelionėje mes neplanuojame nuo ryto iki vakaro sėdėti prie kompiuterio. Atvirkščiai, planšetė mums reikalinga tik kai kuriems tikslams: pasižiūrėti žemėlapį, įamžinti kamera aplinką, pasižiūrėti filmą, kai atsibos žiūrėti į debesis pro lėktuvo langą, atrašyti į svarbesnį laišką ar padaryti video skambutį, pasiplanuotitolimesnę kelionę. Tokiems poreikiams pakanka planšetės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *