Nauji metai sodyboje

Sodynų nuomaNaujiems metams sodybos nuoma daugybei žmonių tampa tikru galvos skausmu. Juk tada, kai visi jau būna susiradę, pradedi ieškoti ir tu. Man teko ieškoti gegužės mėnesį, ir jau tada daug kur buvo išnuomota naujiems metams. Panašu, kad žmonės kažkur pabūna, o paskui kitais metais nori vėl ten pat. Juk kam keliauti į kitą sodybą, juk tos pačios užtikrintos geros sodybos nuoma iškart yra geras dalykas.

Ko riekia gerai sodybai

Tai gal bus ne tik mano vienos nuomonė, ko reikės gerai sodybai. Manau, kad ir kitiems žmonėms tai tampa aktualu, kadangi būtent tokios sodybos nuoma ir tampa kažkokia misija neįmanoma. Sunku surasti būtent tokias sodybas, kokioms aš keliu reikalavimus. Atrodo, kad žmonės iškart jas išgraibsto, visi nori švęsti būtent ten, kur įdomu ir man. Pagal tai ir sprendžiu, kad tam tikros sodybos būna labai paklausios, nes jos turi visus komponentus, kokių labiausiai reikia. Kitas išsinuomoti gali net ir likus savaitei iki Naujų metų, nes tos sodybos būna ne pačios geriausios. Tad ko reikia toms nuostabioms sodyboms?

Visų pirma, visada labai aktuali sodybos vieta. Ji turi būti tikrai labai lengvai pasiekiama, bet ji turi būti ne mieste. Būtent tokių švenčių sodybose esmė ir yra, kad žmonės gali pabėgti iš savo spąstų, iš ten, kur visada kažką nuostabaus veikia. Taigi, todėl su tomis sodybomis taip ir yra, kad reikia prie jų gero privažiavimo. O kaip tik dažnai taip ir būna, toks minusas, kad beveik neįmanoma nuvažiuoti į sodybą kažkokiais vieškeliais, kurių gali nerasti nei žemėlapyje, nei GPS. Taip pat visi labai nori, kad toje vietoje būtų šalia ir miško, ir vandens. Geriausia – ežeras. Prie jo turbūt stovis puiki pirktis. Gerai, jeigu aplink negyvena agresyvūs vietiniai. Dar reikėtų paminėti, kad sodyboje turėtų būti pakankamai erdvių visoms veikloms: šokiams, miegui, pirčiai, žaidimams. Dar žmonės mėgsta ir turėti kubilą, šašlykinę, o gal net ir kokį tinklinio kortą.

Vakarėliai sodybose

Kaip vyksta tokie vakarėliai? Visi tą dieną išeina iš darbo anksčiau, kad spėtų nuvažiuoti. Pakeliui prisiperka visokio riebaus mėsiško maisto, gėrimų. Tada pakeliui dar kažko nusiperka, nes kažką būna pamiršę. Visi suvažiuoja į sodybą ir negali iš jos pabėgti – nes ji toli nuo miesto, o visi išgėrę ir nebegali parvežti namo. Tad net ir mėgstantys anksčiau užmigti, visi per naktį linksminasi. Kitą dieną važiuoja namo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *