Durys jūsų namuose – kur jas dėtig

DurysSkirtinguose namuose durys gali atsirasti skirtingose vietose, ir jas galima įstatyti ten, kur atrodo tinkamiausia. Paprastai tokie dalykai svarstomi dar sudarinėjant namo būsimą projektą. Kita dalis svarstymų vyksta tuomet, kada ateina laikas dėti baldus. Mat jų išdėstymas gali būti susijęs su tuo, kaip jos turi būti įstatytos. Durų išdėstymas turi sukurti patogius, gražius ir energetiškai gerus namus.

Durys miegamajame ir feng shui

Kad ir kokios tai būtų durys, miegamajame jos turės specialią vietą. Miegamasis apskritai turi nemažai feng shuitaisyklių, kadangi rytų religijos ypatingai koncentruojasi į tai, kaip žmogus turi ilsėtis, kad galėtų tikrai gerai pailsėti. Miegas yra labai svarbus dalykas, dėl to mes turime pasistengti, kad jis mums tikrai leistų pasimėgauti. Pagal rytų išmintį, tas, kas guli lovoje, neturėtų gulėti kojomis į duris, taip pat lova turėtų būti kuo toliau nuo durų. Pastarųjų išvis reikėtų nematyti. Durys yra kaip dirgiklis, per jas vaikšto energija, todėl tikrai nieko gero nėra, jeigu žmogus sėdi miegamajame arba guli, o priešais jį – driekiasi durys.

Pagrindinis įėjimas: į gatvę ar į kiemą

Taip pat durys gali būti dedamos skirtingose vietose, kai planuojamas išėjimas į lauką. Jos gali žvelgti tiesiai į gatvę, arba įėjimas gali būti vidiniame kieme. Reikia pasirinkti dar prieš kuriant projektą, kur bus pagrindinis įėjimas. Tai priklauso nuo namo tipo ir žmonių būdo. Pavyzdžiui, daugiabučių durys paprastai žiūri tiesiai į gatvę. Taip susitaupo žmonėms laiko ir nereikia eiti aplink namą. Tačiau kartu ir nepažeidžiamas privatumas, nes tai yra tik vienos iš esamų durų. Tad žmonės pro jas įėję dar nepatenka iškart į savo kambarį, dar yra laiptinė. O štai nuosavame name žmonės, labiau mėgstantys privatumą, mėgsta sukurti tam tikrą saugią erdvę ir pagrindinį įėjimą daro privačiame kieme. Tas, kas norės įeiti, tikrai neliks nepastebėtas, nes reikės pereiti visą kiemą.

Durys kambariuose baldų atžvilgiu – irgi svarbi tema, nes viskas turi būti sudėliota tikrai visiškai patogiai, niekam nekeliant diskomforto.

Vienas komentarats

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *