Kaip pasirinkti garažo vartų automatiką?

Rankiniu būdu atidaromi ir uždaromi vartai jau tampa praeitimi. Vis daugiau tautiečių siekdami maksimalaus komforto ir patogumo naudojasi garažo vartų automatika. Šios sistemos leidžia neišlipant iš automobilio uždaryti ar atidaryti garažo vartus. Šiame straipsnyje aptarsime kaip pasirinkti tinkamą automatiką garažo vartams.

Atidarymo tipas

Pirmiausia pagal garažo vartus reikia pasirinkti automatinio atidarymo tipą. Vartų automatika gali būti pritaikyta varstomiems, nustumiamiems, greitaeigiams ar pramoniniams vartams.

Konstrukcija

Garažo vartų automatikos sistema gali būti su velenine konstrukcija arba su kartimi (bėgiais). Mažiems vartams dažniau naudojama automatika su kartimis, o dideliems – vartų automatika su velenine konstrukcija. Bet kuriuo atveju sprendimas gali būti priimamas individualiai. Pavyzdžiui, norint montuoti automatiką su kartimi reikia atitinkamos sąramos, o jei ji per maža, montuojama veleninė konstrukcija.

Išorinis imtuvas

Nors išorinis imtuvas yra papildomas vartų automatikos priedas, tačiau dėl jo naudos verta pagalvoti apie šią galimybę. Išorinis imtuvas susieja kiemo ir garažo vartus, kuriuos vienu metu galima valdyti vienu pulteliu. Tai labai patogu ir praktiška.

Valdymas

Be abejo turite pagalvoti ir koks vartų valdymo būdas jums priimtiniausias. Populiariausias variantas yra valdymas nuotolinio valdymo pulteliu. Tačiau inovatyvūs sprendimai taip pat tampa vis dažniau naudojami. Tai gali būti vartų atidarymas automobilio numerių nuskaitymo principu ar valdymas foto davikliais, kai vartai atsidaro automobiliui privažiavus prie jų.

Papildomos funkcijos

Poreikiui esant pagalvokite apie papildomas funkcijas, tokias kaip avarinis pakėlimas, apsauga nuo prispaudimo ir pan. Šios funkcijos vartų valdymą paverčia dar paprastesniu ir patogesniu.

Tai pagrindiniai kriterijai, pagal kuriuos bus lengviau apsispręsti kokią vartų automatiką pasirinkti. Tačiau bet kuriuo atveju verta pasitarti ir su šios srities specialistais, kurie atsakys į visus klausimus, patars ir pakonsultuos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *