Naujas vertimų biuras

Naujasis vertimų biuras pradeda dirbti jau dabar. Kaip gimė ši idėja, kas ją išpildė, ir kas mūsų visų laukia? Štai trumpa istorija apie naują vertimų biurą.

Studentai imasi darbo

Verimo biuraiPirmiausiai buvo grupelė filologijos studentų, kuriems reikėjo prisidurti prie stipendijos ar apskritai kažkiek susidaryti pinigų pragyvenimui. Juk, nieko nepadarysi, ne visi, ne kiekvienas gali gyventi iš tėvų kišenės, ypač kai ši nėra nei labai plati, nei gili. Tikrai visi žinome, kad būna tų situacijų, kai negalime net nusipirkti paprastų daiktų, kai esame studentai. Taigi, mums, jauniems studentams, atėjo metas pradėti dirbti savarankiškai. Kažkaip prie alaus bokalo ir išsišnekėjome, kad visi ieškome kažkokių papildomų veiklų po paskaitų. Vieni bando dirbti mokytojais ir korepetitoriais, kažkas prižiūri ponų šunį, kažkas darbus kitiems studentams rašo, o kažkas, kaip aš ir dar keli draugai, daro nebrangiai vertimus. Tačiau sumetėme, kad jau turime ir darbo patirties. Tad kodėl gi nesuvienijus pajėgų ir neįkūrus vieno aiškaus vertimų biuro? Taip nutarėme padaryti, taip ir padarėme.

Startiniai žingsniai

Įsikūrimas vyko visą vasarą, o startavome gražiai, kaip ir mokslo metai, rugsėjį. Turėjome pirmiausiai surasti Vilniuje patalpas, kur vertimų biuras būtų kaip mūsų darbovietė. Norėjome, kad būtų arčiau universiteto. Vis tiek visi gyvename skirtinguose galuose, o universitetas yra ta vieta, kuri mus ir suvedė, supažindino. Jei ne jis, tai ir to vertimų biuro nebūtume pradėję daryti. Tad paprastas šis darbas mums pasirodė visai nesudėtingas susirasti patalpas tam biurui. Blogiau buvo tai, kad reikėjo turėti pradžiai pinigų. Dar biurui išsinuomoti užteko, bet daugiau reikėjo kaip įstatinio įmonės kapitalo. Paskaičiavome, kad galime nuvykti padirbėti į Norvegiją mėnesį. O kartu ten ir paskleisti žinią vietiniams lietuviams apie vertimus. Taip pat ir pasinagrinėti keletą terminų bei popierių kasdienybės Norvegijoje. Paskui grįžę turėjome jau pinigų pradžiai. Aišku, atsirado ir tokių, kurie suabejojo. Maždaug – o gal geriau likti su tais pinigais ir paprasčiausiai juos praleisti. Bet ne. Nusipirkome kelis stalus, kėdes, ir ėmėmės verslo.

Palinkėkite mums sėkmės

Tad esame jauni ir tikrai mylintys savo darbą. Studijuojame, patys esame savo laiko šeimininkai. Dirbame tada, kada galime, kada mums patogu. Kliento poreikius visada pirmiausiai patenkiname. Mums svarbu kokybė ir teisingas klientų ratas, jeigu gerai padarysime kažkam, ar jums, netylėkite, papasakokite ir kitiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *