Viename biurų centre – įvairiausios įmonės

Ofisas dangoraižyjePažvelgus, kokie yra KONVERSUS pasiūlymai patalpų nuomai Kaune, galima įsivaizduoti, kad čia kažkada bus įsikūrę daug darbo vietų ir daug gyvenimų. Tai puiki vietą biurams ir darbams, o kaip galbūt jie čia atrodys po 10 metų? Pažvelkime į kitus panašius biurų ir administracinių patalpų centrus analogiškose vietose, ir suprasime, kaip tokios erdvės apskritai gali atrodyti.

Atskiros įmonės, cooworkingo erdvės, mažučiai biuriukai

Iš tiesų, dažniausiai jau statant tokius pastatus, yra galvojama apie tai, kaip juos įrengti kuo protingiau, naudingiau, efektyviau. Kaip padaryti, kad čia tilptų ir atskiros įmonės su didesniais biurais. Kad čia įskurtų taip pat ir cooworkingo erdvės, kuriose telktųsi freelanseriai. Taip pat atsiras čia ir nedidelių biurų po 10 kvadratinių metrų, kur bus nedidelės pavienės privačios studijos. Žinoma, siekiant užtikrinti patogumą, visur bus virtuvėlės, tualetai ir kitos viešos erdvės. Žinoma, projektų plėtotojai paprastai nori surasti tą balansą, kad ir jiems patiems apsimokėtų, ir visiems dirbantiesiems būtų malonu, dėl to per daug vietos bendroms erdvėms gali būti ir neskirta, nes užuot tą darius tą erdvę galbūt galima būtų išnuomoti.

Didelės kompanijos

Taigi, vienas iš esminių dalykų yra didžiulės bendrovės, kurios gali čia įsikurti. Turbūt jos ir generuoja didžiausią pelną tokioms biurus siūlančioms NT plėtotojoms. Ir visgi didelės kompanijos gali būti tikrai puikiai besijaučiančios tokiuose biurų kvartaluose. Jų biurų patalpos gali būti suskirstytos į bendras ir privačias. Čia būna dažniausiai ir virtuvėlės, ir tualetai, ir bendra erdvė, susitikimų kambarys, kiti dalykai. Tai gali užimti itin didelį plotą. Taip įsikuria redakcijos, viešųjų ryšių agentūros, NT vystytojų brokerių kompanijos, įvairios kitos didelį darbuotojų skaičių turinčios įmonės.

Laisvai samdomų darbuotojų didelis biuras

Panašiai gali atrodyti ir laisvai samdomų darbuotojų cooworkingo erdvės. Čia bus siekiama užtikrinti ir bendruomeniškumą, ir šiokį tokį privatumą. Veikiausiai bus daugiau laisvalaikio erdvių, kad šiaip bendrų darbinių interesų neturintys žmonės galėtų pabendrauti bent prie stalo futbolo. Toks darbo modelis dabar yra labai populiarus visame pasaulyje.

Atskiri pavieniai biuriukai – kas juose?

Taip pat tokiuose biurų pastatuose rasite ir vienišų mažučių erdvių, kurios bus privačios. Kažkas bus įkūrę masažo saloną, kažkas savo kūrybinę dirbtuvę su privačiu kabinetu. Kažkas galbūt fotografuos ar privačiai mokys kalbų. Gerose biurų patalpose po vienu stogu gali tilpti labai daug skirtingų dirbančiųjų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *