Kaip paprastai ir greitai pristatyti siuntą į Norvegiją?

Siusk24.ltGreičiausias ir tikriausiai patikimiausias būdas pristatyti siuntas į Norvegiją ar kitas Skandinavijos šalis yra lėktuvu. Tačiau tai – pats brangiausias pristatymo būdas, todėl tokią paslaugą paprastai klientai renkasi tik labai išskirtiniais atvejais. Labai populiaru siuntas gabenti naudojantis keltų paslaugomis, tačiau šis būdas dažniausiai pasirenkamas stambiems kroviniams gabenti arba paletėmis, birius produktus. Be to, tai vienas iš ilgiau trunkančių pristatymo būdų.

Pasak siusk24.lt atstovų, šiandien daugiausiai paprastų siuntinių, įmonių laiškų ar dokumentų gabenama naudojantis tarptautinių kurjerių teikiamomis paslaugomis. Taipogi daugelis lietuviškų el. parduotuvių suteikia galimybe prekes savo klientams pristatyti į užsienio šalis. Šios siuntos taip pat paprastai gavėjus pasiekia patikimų ir gerai žinomų kurjerių pagalba.

Tačiau norint siųsti siuntas į Norvegiją ar kitas šalis, galima jas siųsti per įmones, kurios savo paslaugas teikia bendradarbiaudamos su tomis kurjerių bendrovėmis. Todėl neretai gali pasiūlyti konkurencingas kainas, net jeigu siuntų kiekis nėra labai didelis. Dėl to šiomis paslaugomis šiandien sėkmingai savo versle naudojasi didelė dalis smulkaus verslo, kuriems yra svarbus bet koks kaštų optimizavimas

. Žinoma, yra galimybė siųsti siuntas ir kitais būdais. Pavyzdžiui, naudojantis ir visiems įprastomis pašto paslaugomis, tačiau verslui siuntų siuntimas tokiu būdu nėra itin patogus. Priešingai nei pastaruoju būdu, naudojantis kurjerio paslaugomis galima siuntas siųsti „nuo durų iki durų“, užsakyti siuntų paėmimą kurjeriu. Be to, esant poreikiui pasirinkti skubų siuntos pristatymą, kuris gali trukti vos 1-2 darbo dienas. Tačiau ir įprastai siunčiant siuntas, jų pristatymo terminas gali trukti daugiausiai iki 5 darbo dienų, kas tikrai nėra ilgai.

Paprasčiausias būdas pasitikrinti, kuris siuntimo būdas yra priimtiniausias, vežėjų svetainėse suvesti savo siuntos duomenis arba tiesiogiai su jais susisiekti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *