Dovanojamų gėlių pateikimo būdai

Gėlės visiemsDovanoti gėles dabar galima įvairiausiais būdais: tai ir geles dezuteje, ir puokštėje, ir po stiklo gaubtu esančios vadinamosios miegančios gėlės, ir pavienės šakelės, ir kitokios kompozicijos. Svarbiausia aišku yra nuoširdūs ketinimai ir norai. Štai keletas būdų, kuriais galima dovanoti gėles ir nustebinti jų vertus žmones.

Gėlių pristatymas su personažu

Jeigu tai geles Klaipedoje, tai galima užsakyti specialų teatrinį pristatymą, kuomet gėles į namus, biurą ar kitą vietą pristato įdomiai apsirengęs žmogus – personažas. Tai būtų įsimintina ir kur kas didesnė staigmena, tačiau reikia viską taip paruošti, kad žmogus ir neišsigąstų labai. Pvz., jei naktį į duris pas moterį pabels piratu apsirengęs veikėjas su gėlėmis, tai vargu, ar tokios gėlės nudžiugins. Greičiau jau bus iškviesta policija. Visgi saugiomis aplinkybėmis tokią staigmeną padaryti tikrai galima.

Gėlės dėžutėje

Kitas labai gražus ir geras gėlių pristatymo būdas – tai geles dezuteje. Jos atrodo stilingai, ir dėl jų nereikia sukti galvos, galvojant, kur pamerkti gėles. Viskas iškart labai gražu – kur padėsite, ten bus tikrai puiku. Be to, kai gėlės nuvys, apvalią dėžutę su dangteliu galėsite panaudoti prieskoniams, arbatoms, siūlams ar kosmetikai, ar kažkam kitam susidėti. Dėžutė yra stilinga, ir joje tikrai galima patogiai kažką laikyti sudėta.

Miegančios rožės

Kitas nestandartinis gėlių pasirinkimas – vadinamosios – miegančios – rožės. Kodėl jos miega? Taip sakoma, nes jos nevysta. Jos tiesiog yra užkonservuotos tam tikrose dujose, lemiančiose šį gėlių išsilaikymą. Tokios rožės taip lengvai nenuvys, kadangi jos yra specialioje aplinkoje. Tokios miegančios rožės išsilaiko gražios ir nė kiek nesuvytusios nuo pusės metų iki kelerių metų.

Priedai prie gėlių

Jeigu norite padaryti nepamirštamą įspūdį, galite taip pat dovanoti ir priedus prie gėlių. Ar tai būtų saldumynų krepšeliai, ar minkšti dideli meškinai, ar atvirukai, ar kokie nors suvenyrai. Visa tai gali būti tikrai puikus dalykas.

Puikios kompozicijos puokštės

Aišku, svarbiausia, kad pačios gėlės, kurias dovanosite, atrodytų kuo stilingiau, gražiau. Kad kuo geriau derėtų tarpusavyje. Spalvas suderinti moka floristai. Derinti reikia ir augalų formas, kad atsirastų tam tikras kompozicinis ritmas. Tačiau, jeigu gėles užsakinėjate gerame salone, tai nesukels problemų, ir viskas tikrai bus puikiai suderinta. Galite rinktis ne tik gėlių spalvas, bet ir pageidauti tam tikro vyniojamo popieriaus, juostelės ir kitų dekoracinių medžiagų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *