Ką reikėtų žinoti, keliaujant atostogauti į Palangą žiemą

Nors žiemą pajūris užmiega ir ištuštėja, tačiau šaltuoju metų laiku nekilnojamojo būsto rinka pernelyg neatvėsta. Daug kas ruošiasi naujam sezonui ir mąsto apie tai, kad parduodami butai Palangoje kaip tik dabar galėtų būti įsigyti, o tuomet sutvarkyti, paruošti lankytojams. Juk nusipirkus butą, jį reikia dar patvarkyti, įrengti ir paruošti naujam sezonui. Aišku, pirkti lapkričio mėnesį visiškai įrengtą butą gal ir nėra labai tikslinga, nes tuomet teks skurdžiai pragyventi žiemą, patiems mokant už šildymą. Kita vertus, tokiu metu net ir naujos statybos namuose esantys butai pardavinėjami pigiau. O jeigu į Palangą keliaujate kaip poilsiautojai, pajusite daug pigesnes kainas norint išsinuomoti kažką nakvynei.

Nakvynė ir apartamentų nuoma bus pigesnė

PalangaTaigi, iš tikrųjų. Nakvynė tokiomis dienomis bus daug pigesnė. Jeigu vasarą butą Palangos centre, kuriame galėtų gyventi iki 4 asmenų, pilnai įrengtą, išsinuomotumėte savaitgaliui už ne mažiau kaip 100 eurų, tai šaltuoju metu čia galite apsinakvoti ir už 20 ar 30 eurų bei pasimėgauti puikia kokybe. Viskas taip nurimsta ir lankytojų nebelieka, tad ir nakvynės didelio poreikio nėra, todėl ir dauguma nuomojamų būstų labai atpinga.

Mažiau vietų, kur pavalgyti

Jeigu atvažiavote žiemą į Palangą pasidžiaugti įspūdingu naktiniu gyvenimu, triukšmu ir vakarėliais, gyva muzika ir barais bei kavinėmis, teks labai nusivilti. Žiemą pajūris yra puiki vieta norint pasidžiaugti natūraliu neužterštu oru, pušų aromatu, visa puikia gamta. Tačiau vietų, kur pavalgyti, bus radikaliai sumažėję. Dar veiks vienas kitas restoranas, bus kelios kavinės, bet ten, kur iš anksto gal planavote pietauti, gali būti apverstos kėdės, sudėtos ant stalų, išjungtos šviesos ir užrakintos durys. Tiesa, veikiausiai visa Palanga trumpam iš žiemos miego prabus šventiniu kalėdiniu laikotarpiu.

Neapsigaudami, dviračiais važiuodami į Šventąją

Taigi, kai mažai kavinių, barų ir kitų lankytinų vietų ar pramogų, o jūroje tikrai nesimaudysite, ieškosite kitų pramogų. Geras pasirinkimas būtų pasivažinėjimas dviračiais, jeigu kaip tik papuolė geri orai. Tačiau neapsigaukite. Negalvokite, kad 12 km smagiai numynę Ošupio taku iki Šventosios kaip tik papulsite į vietą, kur galėsite šiek tiek atsipūsti, pavalgyti ir tada grįžti atgal. Jeigu Palangoje daugelis kavinių ir restoranų uždaryti, tai Šventojoje veikiančių maitinimo įstaigų jūs rasite lygiai nulį. Tai kur visi žmonės ir ką jie veikia? Daugiausia turistų – vandens pramogų parke, kuris žiemą leidžia turistus pasilepinti šiltu vandeniu ir didesnėmis šviesos dozėmis nei įprasta žiemą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *