Kodėl verta pirkti būstą Naujamiestyje dabar

Kol naujų butų Naujamiestyje projektai http://naujamiescioaleja.lt dar ne visi išpirkti, verta pasinaudoti proga ir butą Naujamiestyje nusipirkti jau dabar. Dabar – tai labai svarbus laikas, kada kainos nuolat pasiekia kritinį momentą, o jums tenka spręsti, ką daryti.

Kodėl Naujamiestis?

NaujamiestisVisų pirma, atsakysime į klausimą, kodėl verta gyventi Naujamiestyje. Šis rajonas jau 10 metų yra madingas ir prestižinis, o prieš tai buvo tarsi pamirštas. Tačiau tokie dalykai vyksta visame pasaulyje, kada seni, strategiškai geroje vietoje esantys rajonai tampa tarsi atrandami iš naujo. Naujamiestis yra visiškai atrastas ir greitai jau jame nebus vietos. Jis yra centre, turi puikų susisiekimą su visomis miesto dalimis ir netgi gerą susisiekimą su tarptautiniais susisiekimo punktais – stotimi ir oro uostu. Taigi, mobiliems šiuolaikiniams miesto žmonėms ten gyventi tikrai patogu. Taip pat ten nėra daug senų sovietinių daugiabučių ir tos sovietinės dvasios, kuria alsuoja Lazdynai ar Karoliniškės. Taigi, galėsite maloniai gyventi be senovinio nemalonaus tvaiko. Čia įsikūrę viskas, ko žmogui reikia – prekybos centrai, kino teatras Vingis, sporto klubai, poliklinikos ir t. t. O šalia – visada žalias ir svetingas Vingio parkas.

Kodėl dabar?

Pažvelkite į kainas, kaip jos kyla. Nelaukite, kol už jūsų turimą sumą bus galima nupirkti dvigubai mažiau. Jeigu planuojate, tai darykite tą greičiau. Dabar pavasaris, pats laikas pirkti butą, todėl jau dabar išsirinkite jums patinkantį Naujamiesčio alėjos projektą ir marš gyventi savo tikrojo gyvenimo. Aišku, kai kas kalba apie kainų burbulą ir būsimą krizę, tačiau tai būtų tikrai nerealus dalykas. Kadangi krizę galima įsivaizduoti tik tuo atveju, jeigu būtų viskas panašiau į 2007 – uosius. Kol kas skirtumų daug. Pagrindinis – auganti Vilniaus paklausa ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Čia noriai atvažiuoja daug naujų žmonių, jiems reikia butų, dėl to ir kaista NT rinka.

Ar jums jau reikia buto?

Mes atidėliojame daug dalykų gyvenime tik dėl to, kad bijome pripažinti tiesą, bijome pasakyti kažkokį tikrąjį atsakymą. Nežinote, ar jums reikia buto? Jeigu jau apskritai prireikė tuo domėtis, drįstame manyti, kad buto jums tikrai reikia. Tad pagalvokite, kur gauti pinigų, ir pirkite butą, kol dar tai gali būti įmanoma, ir kainos dar labiau nepadidėjo. Pinigų gali suteikti paskola, senų nereikalingų NT projektų pardavimas ar daugiau darbo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *